OA92AP-11-1WB
Numer produktu DigiKey
1053-1103-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA92AP-11-1WB
Opis
FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.) Kula 35,0CFM (0,980m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OA92AP-11-1WB Modele
Kategoria
Szum
30,0dB
Producent
Orion Fans
Moc (W)
13,00W
Seria
obr./min
3000obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92mm x 92mm (dł. x wys.)
Waga
0.644lb (292.11g)
Szerokość
26,00mm
Zakres napięć
80 - 130V~
Przepływ powietrza
35,0CFM (0,980m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,200in H2O (49,8Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C