OA80AP-22-1TB1855
Numer produktu DigiKey
1053-1504-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA80AP-22-1TB1855
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 33,0CFM (0,924m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA80AP-22-1TB1855 Modele
Kategoria
Moc (W)
13,00W
obr./min
3200obr./min
Seria
Zakończenie
Zaciski 2"
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP55 - pyłoszczelność, wodoodporność
Temperatura robocza
-22 - 176°F (-30 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Waga
0.95lb (430.91g)
Szerokość
38,00mm
Zakres napięć
200 - 240V~
Przepływ powietrza
33,0CFM (0,924m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,220in H2O (54,8Pa)
Materiał - ostrze
Metal
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
50000h przy 55°C