OA80AP-11-1WB
OA80AP-11-1WB
Harsh Environment Fans
OA80AP-11-1WB
Numer produktu DigiKey
1053-1080-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA80AP-11-1WB
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 30,0CFM (0,840m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OA80AP-11-1WB Modele
Kategoria
Szum
36,0dB
Moc (W)
9,00W
Seria
obr./min
3000obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,120A
Szerokość
38,00mm
Zakres napięć
103 - 126V~
Przepływ powietrza
30,0CFM (0,840m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,220in H2O (54,8Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C