OA60AP-22-1WB
OA60AP-22-1WB
OA60AP-22-1WB
Numer produktu DigiKey
1053-1077-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA60AP-22-1WB
Opis
FAN AXIAL 60X30MM 230VAC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 11,0CFM (0,308m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OA60AP-22-1WB Modele
Kategoria
Szum
28,0dB
Producent
Orion Fans
Moc (W)
4,00W
Seria
obr./min
3100obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40 - 158°F (-40 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Waga
0.325lb (147.42g)
Szerokość
30,00mm
Zakres napięć
160 - 260V~
Przepływ powietrza
11,0CFM (0,308m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,110in H2O (27,4Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C