OA300ST-23004 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Orion Fans
W magazynie: 1
Arkusz danych
Stelaż Taca wentylatora, prąd zmienny, 3 wentylatory, 190 - 300CFM 17,00" x 8,00" x 1,75" (431,8mm x 203,2mm x 44,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OA300ST-23004
Numer produktu DigiKey
1053-1454-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA300ST-23004
Opis
3 FAN 230V SMART TRAY REMOTE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ
Taca wentylatora
Producent
Orion Fans
Napięcie - wejściowe
230V~
Seria
Specyfikacje
Taca wentylatora, prąd zmienny, 3 wentylatory, 190 - 300CFM
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
17,00" x 8,00" x 1,75" (431,8mm x 203,2mm x 44,4mm) (dł. x szer. x wys.)