OA254AP-11-1TB
Numer produktu DigiKey
1053-1066-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA254AP-11-1TB
Opis
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Okrągłe - średnica 254mm Kula 547,0CFM (15,32m³/min) Zaciski 2"
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OA254AP-11-1TB Modele
Kategoria
Szum
55,0dB
Producent
Orion Fans
Moc (W)
35,00W
Seria
obr./min
1650obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
Zaciski 2"
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 254mm
Waga
4.2lbs (1.9kg)
Szerokość
89,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,290A
Przepływ powietrza
547,0CFM (15,32m³/min)
Zakres napięć
80 - 130V~
Ciśnienie statyczne
0,390in H2O (97,1Pa)
Materiał - ramka
Aluminium
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ wentylatora
Kanałowe osiowe
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C