OA180APL-22-1TB
Numer produktu DigiKey
1053-1054-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA180APL-22-1TB
Opis
FAN AXIAL 180X65MM 230VAC TERM
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Kwadratowe - 180mm x 180mm (dł. x wys.) Kula 405,0CFM (11,34m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA180APL-22-1TB Modele
Kategoria
Szum
60,0dB
Moc (W)
70,0W
Seria
obr./min
3300obr./min
Zakończenie
Zaciski 2"
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 180mm x 180mm (dł. x wys.)
Szerokość
65,00mm
Zakres napięć
120 - 260V~
Przepływ powietrza
405,0CFM (11,34m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,830in H2O (206,7Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C