OA180AP-22-1WB_view2
OA180AP-22-1WB_view3
OA180AP-22-1WB
Numer produktu DigiKey
1053-1051-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA180AP-22-1WB
Opis
FAN AXIAL 180X89MM 230VAC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Kwadratowe - 180mm x 180mm (dł. x wys.) Kula 409,0CFM (11,45m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OA180AP-22-1WB Modele
Kategoria
Szum
62,0dB
Moc (W)
70,0W
Seria
obr./min
3175obr./min
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
-4 - 158°F (-20 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 180mm x 180mm (dł. x wys.)
Szerokość
89,00mm
Zakres napięć
200 - 240V~
Przepływ powietrza
409,0CFM (11,45m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,840in H2O (209,2Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C