OA180AP-11-1TB_view2
OA180AP-11-1TB_view3
OA180AP-11-1TB
Numer produktu DigiKey
1053-1048-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA180AP-11-1TB
Opis
FAN AXIAL 180X89MM 115VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 180mm x 180mm (dł. x wys.) Kula 409,0CFM (11,45m³/min) Zaciski 2"
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OA180AP-11-1TB Modele
Kategoria
Szum
62,0dB
Producent
Orion Fans
Moc (W)
70,0W
Seria
obr./min
3175obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
Zaciski 2"
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 158°F (-20 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 180mm x 180mm (dł. x wys.)
Waga
4lbs (1.8kg)
Szerokość
89,00mm
Zakres napięć
100 - 120V~
Przepływ powietrza
409,0CFM (11,45m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,840in H2O (209,2Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C