OA172SAPL-11-1TBIP55
Numer produktu DigiKey
1053-1499-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA172SAPL-11-1TBIP55
Opis
FAN AXIAL 172X38MM 115VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 228,0CFM (6,38m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA172SAPL-11-1TBIP55 Modele
Kategoria
Szum
58,0dB
Moc (W)
28,00W
Seria
obr./min
3400obr./min
Zakończenie
Zaciski 2"
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP55 - pyłoszczelność, wodoodporność
Napięcie - znamionowe
115V~
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Szerokość
38,50mm
Waga
1.6lbs (725.7g)
Przepływ powietrza
228,0CFM (6,38m³/min)
Zakres napięć
103 - 126V~
Ciśnienie statyczne
0,870in H2O (216,7Pa)
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ wentylatora
Kanałowe osiowe
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C