OA172SAP-22-1TBIP55
Numer produktu DigiKey
1053-1450-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA172SAP-22-1TBIP55
Opis
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 226,0CFM (6,33m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA172SAP-22-1TBIP55 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Moc (W)
29,00W
obr./min
3400obr./min
Seria
Zakończenie
Zaciski 2"
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP55 - pyłoszczelność, wodoodporność
Temperatura robocza
-4 - 158°F (-20 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Waga
2.6lbs (1.2kg)
Szerokość
51,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,120A
Przepływ powietrza
226,0CFM (6,33m³/min)
Zakres napięć
207 - 253V~
Ciśnienie statyczne
0,790in H2O (196,8Pa)
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ wentylatora
Kanałowe osiowe
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C