OA172SAP-11-1TBXCSF
Numer produktu DigiKey
1053-1559-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA172SAP-11-1TBXCSF
Opis
FAN AXIAL 172X55MM 115VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 293,0CFM (8,20m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA172SAP-11-1TBXCSF Modele
Kategoria
Szum
60,0dB
Moc (W)
38,00W
Seria
obr./min
3400obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
Zaciski 2"
Temperatura robocza
-4 - 158°F (-20 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Waga
2.4lbs (1.1kg)
Szerokość
55,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,340A
Przepływ powietrza
293,0CFM (8,20m³/min)
Zakres napięć
103 - 126V~
Ciśnienie statyczne
0,900in H2O (224,2Pa)
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ wentylatora
Kanałowe osiowe
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C