OA172EC-22-1TB jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Orion Fans
W magazynie: 0
Arkusz danych
MFR Recommended
Orion Fans
W magazynie: 11
Arkusz danych
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 220,0CFM (6,16m³/min) Zaciski 2"
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OA172EC-22-1TB
Numer produktu DigiKey
1053-1818-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA172EC-22-1TB
Opis
FAN EC 172X150X51MM 230VAC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
OA172EC-22-1TB Modele
Kategoria
Szum
57,0dB
Producent
Moc (W)
15,00W
Seria
obr./min
3000obr./min
Zakończenie
Zaciski 2"
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-4 - 158°F (-20 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UR
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Waga
1.5lbs (680.4g)
Szerokość
51,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,130A
Przepływ powietrza
220,0CFM (6,16m³/min)
Zakres napięć
207 - 253V~
Ciśnienie statyczne
0,620in H2O (154,4Pa)
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ wentylatora
Kanałowe osiowe
Trwałość przy temperaturze
50000h przy 40°C