OA172AP11-1TBXC
Numer produktu DigiKey
1053-1030-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA172AP11-1TBXC
Opis
FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 300,0CFM (8,40m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA172AP11-1TBXC Modele
Kategoria
Szum
61,0dB
Moc (W)
50,0W
Seria
obr./min
3300obr./min
Zakończenie
Zaciski 2"
Temperatura robocza
-40 - 158°F (-40 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Waga
2.2lbs (997.9g)
Szerokość
51,00mm
Zakres napięć
100 - 125V~
Przepływ powietrza
300,0CFM (8,40m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,780in H2O (194,3Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C