OA172AP-22-2TB
Numer produktu DigiKey
1053-1035-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA172AP-22-2TB
Opis
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Okrągłe - średnica 172mm Kula 170,0CFM (4,76m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA172AP-22-2TB Modele
Kategoria
Szum
42,0dB
Moc (W)
20,00W
Seria
obr./min
2400obr./min
Zakończenie
Zaciski 2"
Temperatura robocza
-40 - 158°F (-40 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 172mm
Waga
2.7lbs (1.2kg)
Szerokość
51,00mm
Zakres napięć
160 - 260V~
Przepływ powietrza
170,0CFM (4,76m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,490in H2O (122,1Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C