OA125AP-11-3TB
Numer produktu DigiKey
1053-1469-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA125AP-11-3TB
Opis
FAN AXIAL 119.5X26.2MM 115VAC
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 53,0CFM (1,48m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA125AP-11-3TB Modele
Kategoria
Szum
33,0dB
Moc (W)
14,00W
Seria
obr./min
2000obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
Zaciski 2"
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Waga
0.73lb (331.12g)
Szerokość
25,00mm
Zakres napięć
80 - 130V~
Przepływ powietrza
53,0CFM (1,48m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,110in H2O (27,4Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C