OA125AP-11-1TB
OA125AP-11-1TB
OA125AP-11-1TB
Numer produktu DigiKey
1053-1021-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA125AP-11-1TB
Opis
FAN AXIAL 119.5X26.2MM 115VAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 75,0CFM (2,10m³/min) Zaciski 2"
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OA125AP-11-1TB Modele
Kategoria
Szum
42,0dB
Producent
Orion Fans
Moc (W)
11,00W
Seria
obr./min
2900obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
Zaciski 2"
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Waga
0.73lb (331.12g)
Szerokość
25,00mm
Zakres napięć
80 - 130V~
Przepływ powietrza
75,0CFM (2,10m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,210in H2O (52,3Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C