OA109AP-11-2WB
Numer produktu DigiKey
1053-1006-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA109AP-11-2WB
Opis
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 71,0CFM (1,99m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OA109AP-11-2WB Modele
Kategoria
Szum
35,0dB
Moc (W)
11,00W
Seria
obr./min
2300obr./min
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Waga
1.2lbs (544.3g)
Szerokość
38,50mm
Zakres napięć
80 - 130V~
Przepływ powietrza
71,0CFM (1,99m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,210in H2O (52,3Pa)
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C