OA109AP-11-2TB
OA109AP-11-2TB
OA109AP-11-2TB
Numer produktu DigiKey
1053-1005-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA109AP-11-2TB
Opis
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 71,0CFM (1,99m³/min) Zaciski 2"
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OA109AP-11-2TB Modele
Kategoria
Szum
35,0dB
Producent
Orion Fans
Moc (W)
11,00W
Seria
obr./min
2300obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
Zaciski 2"
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UR
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Waga
1.2lbs (544.3g)
Szerokość
38,50mm
Zakres napięć
80 - 130V~
Przepływ powietrza
71,0CFM (1,99m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,210in H2O (52,3Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 40°C