AOC128128A0-1.50W
Numer produktu DigiKey
5491-AOC128128A0-1.50W-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOC128128A0-1.50W
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) OLED Równoległe, SPI 1,5" (38,10mm) 128 x 128
Kategoria
Obszar widzenia
28,85mm x 28,86mm (szer. x wys.)
Producent
Orient Display
Piksele punktowe
128 x 128
Opakowanie
Skrzynka
Interfejs
Równoległe, SPI
Status części
Aktywny
Typ kontrolera
SSD1351
Typ wyświetlacza
OLED
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Niedotykowe
Kolor tła
Czerwone/zielone/niebieskie
Rozmiar ekranu po przekątnej
1,5" (38,10mm)