AGU80160A00-0.96INSM
AGU Tutorial 1 Computer Communicates with AGU Display
AGU80160A00-0.96INSM
Numer produktu DigiKey
5491-AGU80160A00-0.96INSM-ND
Producent
Numer produktu producenta
AGU80160A00-0.96INSM
Opis
NON-TOUCH GRAPHIC LCD DISPLAY MO
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy UART 0,96" (24,38mm) 160 x 80
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
0,96" (24,38mm)
Producent
Orient Display
Obszar widzenia
11,40mm x 22,30mm (szer. x wys.)