AGU240320A00-2.4N6NSM
Numer produktu DigiKey
2544-AGU240320A00-2.4N6NSM-ND
Producent
Numer produktu producenta
AGU240320A00-2.4N6NSM
Opis
GRAPHIC DISPLAY TN RGB 2.4"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TN - Twisted Nematic 2,4" (60,96mm) 320 x 240
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,4" (60,96mm)
Producent
Orient Display
Obszar widzenia
36,72mm x 48,96mm (szer. x wys.)