AFL240240A0-1.3INTM-ANO
Numer produktu DigiKey
5491-AFL240240A0-1.3INTM-ANO-ND
Producent
Numer produktu producenta
AFL240240A0-1.3INTM-ANO
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.3"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy SPI 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
1,3" (33,02mm)
Producent
Orient Display
Obszar widzenia
24,40mm x 24,40mm (szer. x wys.)