AFK800480A0-4.3INTH-C-HDMI
Numer produktu DigiKey
2544-AFK800480A0-4.3INTH-C-HDMI-ND
Producent
Numer produktu producenta
AFK800480A0-4.3INTH-C-HDMI
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy HDMI, USB 4,3" (109,22mm) 800 x 480
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)
Producent
Orient Display
Obszar widzenia
95,04mm x 53,86mm (szer. x wys.)