AES200200A00-1.54ENRS
Numer produktu DigiKey
2544-AES200200A00-1.54ENRS-ND
Producent
Numer produktu producenta
AES200200A00-1.54ENRS
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT - 1.5"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Refleksyjne E-paper SPI 1,5" (38,10mm) 200 x 200
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
1,5" (38,10mm)
Producent
Orient Display
Obszar widzenia
27,00mm x 27,00mm (szer. x wys.)
Seria
Podświetlenie
Bez podświetlenia
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
200 x 200
Status części
Aktywny
Interfejs
SPI
Typ wyświetlacza
E-paper
Typ kontrolera
SSD1681
Tryb wyświetlania
Refleksyjne
Raster punktowy
0,14mm x 0,14mm (szer. x wys.)