UF4C120070K3S
Numer produktu DigiKey
5556-UF4C120070K3S-ND
Producent
Numer produktu producenta
UF4C120070K3S
Opis
1200V/70MOHM, SIC, FAST CASCODE,
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 27,5A (Tc) 217W (Tc) Otwór przelotowy TO-247-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
6V przy 10mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
37.8 nC @ 15 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1370 pF @ 800 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
217W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-3
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
91mOhm przy 20A, 12V