UF3C065040K3S
Numer produktu DigiKey
5556-UF3C065040K3S-ND
Producent
Numer produktu producenta
UF3C065040K3S
Opis
MOSFET N-CH 650V 54A TO247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 650 V 54A (Tc) 326W (Tc) Otwór przelotowy TO-247-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
6V przy 10mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
51 nC @ 15 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±25V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1500 pF @ 100 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
326W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
12V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
52mOhm przy 40A, 12V