UESD3.3DT5G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 65 753
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 59 767
Arkusz danych
Texas Instruments
Zacisk Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-723
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
UESD3.3DT5G
Numer produktu DigiKey
UESD3.3DT5GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
UESD3.3DT5GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
UESD3.3DT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UESD3.3DT5G
Opis
TVS DIODE 3.3VWM SOT723
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UESD3.3DT5G Modele
Kategoria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Prod.
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Pojemność przy częstotliwości
80pF przy 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Zener
Obudowa / skrzynia
SOT-723
Kanały jednokierunkowe
2
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Bazowy numer produktu
Napięcie - przebicia (min.)
5V