SZNZ9F5V6ST5G
Numer produktu DigiKey
SZNZ9F5V6ST5GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZNZ9F5V6ST5GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZNZ9F5V6ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZNZ9F5V6ST5G
Opis
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOD923
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.6 V 250 mW Montaż powierzchniowy SOD-923
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SZNZ9F5V6ST5G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Moc - maks.
250 mW
Obudowa / skrzynia
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-923
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2.5 V