SZMMSZ12T3G
Numer produktu DigiKey
SZMMSZ12T3GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZMMSZ12T3GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZMMSZ12T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMMSZ12T3G
Opis
DIODE ZENER 12V 500MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 12 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SZMMSZ12T3G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8 V