SZMM3Z2V4T1G
Numer produktu DigiKey
488-SZMM3Z2V4T1GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-SZMM3Z2V4T1GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-SZMM3Z2V4T1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMM3Z2V4T1G
Opis
DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 2.4 V 300 mW ±8% Montaż powierzchniowy SOD-323
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SZMM3Z2V4T1G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±8%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
300 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 1 V