SZBZX84C27LT3G
Numer produktu DigiKey
488-SZBZX84C27LT3GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-SZBZX84C27LT3GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-SZBZX84C27LT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZBZX84C27LT3G
Opis
DIODE ZENER 27V 250MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 27 V 250 mW ±7% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Modele EDA/CAD
SZBZX84C27LT3G Modele
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 18.9 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±7%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
250 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms