SZBZX84C12LT1G
Numer produktu DigiKey
SZBZX84C12LT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZBZX84C12LT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZBZX84C12LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZBZX84C12LT1G
Opis
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 12 V 250 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Modele EDA/CAD
SZBZX84C12LT1G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
250 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8 V