NTP110N65S3HF
Numer produktu DigiKey
NTP110N65S3HFOS-ND
Producent
Numer produktu producenta
NTP110N65S3HF
Opis
MOSFET N-CH 650V 30A TO220-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 650 V 30A (Tc) 240W (Tc) Otwór przelotowy TO-220-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NTP110N65S3HF Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 740µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
62 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2635 pF @ 400 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
240W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
110mOhm przy 15A, 10V