NTMFS6H800NT1G
Numer produktu DigiKey
NTMFS6H800NT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NTMFS6H800NT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NTMFS6H800NT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NTMFS6H800NT1G
Opis
MOSFET N-CH 80V 28A/203A 5DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 28A (Ta), 203A (Tc) 3,8W (Ta), 200W (Tc) Montaż powierzchniowy 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 330µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
85 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
5530 pF @ 40 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,8W (Ta), 200W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,1mOhm przy 50A, 10V