NTMFS4C022NT1G
Numer produktu DigiKey
488-NTMFS4C022NT1GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-NTMFS4C022NT1GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-NTMFS4C022NT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NTMFS4C022NT1G
Opis
MOSFET N-CH 30V 30A/136A 5DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 30A (Ta), 136A (Tc) 3,1W (Ta), 64W (Tc) Montaż powierzchniowy 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,2V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
45.2 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3071 pF @ 15 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,1W (Ta), 64W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,7mOhm przy 30A, 10V