NSVT65010MW6T1G
Numer produktu DigiKey
NSVT65010MW6T1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NSVT65010MW6T1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NSVT65010MW6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NSVT65010MW6T1G
Opis
TRANS 2PNP 65V 100MA SC88/SC70
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tranzystory - bipolarne (BJT) - układy 2 PNP (podwójne) 65V 100mA 100MHz 380mW Montaż powierzchniowy SC-88/SC70-6/SOT-363
Kategoria
Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce
220 przy 2mA, 5V
Moc - maks.
380mW
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przejścia
100MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ tranzystora
2 PNP (podwójne)
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
100mA
Obudowa / skrzynia
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
65V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-88/SC70-6/SOT-363
Nasycenie Vce (maks.) przy Ib, Ic
650mV przy 5mA, 100mA