NSVF3007SG3T1G jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
onsemi
W magazynie: 3 187
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 8 553
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
Diodes Incorporated
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MACOM Technology Solutions
W magazynie: 20
Tranzystor RF NPN 12V 30mA 8GHz 350mW Montaż powierzchniowy SC-70FL/MCPH3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NSVF3007SG3T1G
Numer produktu DigiKey
NSVF3007SG3T1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
NSVF3007SG3T1G
Opis
RF TRANS NPN 12V 8GHZ 3MCPH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce
60 przy 5mA, 5V
Producent
onsemi
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
30mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Nieaktualne
Klasa
Motoryzacja
Typ tranzystora
NPN
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
12V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość - przejścia
8GHz
Obudowa / skrzynia
3-SMD, odprowadzenia płaskie
Współczynnik szumów (dB typ. przy f)
1,8dB przy 1GHz
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70FL/MCPH3
Wzmocnienie
12dB
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
350mW