NSV60101DMTWTBG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Tranzystory - bipolarne (BJT) - układy 2 NPN (podwójne) 60V 1A 180MHz 2,27W Montaż powierzchniowy 6-WDFN (2x2)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NSV60101DMTWTBG
Numer produktu DigiKey
NSV60101DMTWTBGOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NSV60101DMTWTBGOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NSV60101DMTWTBGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NSV60101DMTWTBG
Opis
TRANS 2NPN 60V 1A 6-WDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NSV60101DMTWTBG Modele
Kategoria
Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce
120 przy 500mA, 2V
Producent
onsemi
Moc - maks.
2,27W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przejścia
180MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ tranzystora
2 NPN (podwójne)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
1A
Obudowa / skrzynia
6-WDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-WDFN (2x2)
Nasycenie Vce (maks.) przy Ib, Ic
180mV przy 100mA, 1A