NSRLL30XV2T1G
Numer produktu DigiKey
NSRLL30XV2T1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NSRLL30XV2T1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NSRLL30XV2T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NSRLL30XV2T1G
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 200mA Montaż powierzchniowy SOD-523
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NSRLL30XV2T1G Modele
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
600 mV @ 200 mA