NRVTS6100PFST3G
Numer produktu DigiKey
488-NRVTS6100PFST3GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-NRVTS6100PFST3GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-NRVTS6100PFST3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRVTS6100PFST3G
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 6A TO2773
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 6A Montaż powierzchniowy TO-277-3
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
827pF przy 1V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277-3
Prąd - średni wyprostowany (Io)
6A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
680 mV @ 6 A