NL17SZ32DFT2G
Numer produktu DigiKey
NL17SZ32DFT2GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NL17SZ32DFT2GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NL17SZ32DFT2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NL17SZ32DFT2G
Opis
IC GATE OR 1CH 2-INP SC88A
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bramka OR IC 1 Kanał SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NL17SZ32DFT2G Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (maks.)
1 µA
Prod.
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Seria
Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL
4,5ns przy 5V, 50pF
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ logiki
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Liczba wejść
2
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V