NCV5500DT50RKG
Numer produktu DigiKey
NCV5500DT50RKGOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NCV5500DT50RKGOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NCV5500DT50RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NCV5500DT50RKG
Opis
IC REG LINEAR 5V 500MA DPAK-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA DPAK-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NCV5500DT50RKG Modele
Kategoria
Prąd - zasilania (maks.)
20 mA
Prod.
PSRR
75dB - 70dB (10kHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Klasa
Motoryzacja
Liczba regulatorów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
5V
Obudowa / skrzynia
TO-252-5, DPAK (4 odpr. + wypust), TO-252AD
Spadek napięcia (maks.)
0,7V przy 500mA