NCP730BMT1500TBG
Numer produktu DigiKey
488-NCP730BMT1500TBGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-NCP730BMT1500TBGCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-NCP730BMT1500TBGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NCP730BMT1500TBG
Opis
IC REG LINEAR 15V 150MA 6-WDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA 6-WDFN (2x2)
Modele EDA/CAD
NCP730BMT1500TBG Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
3 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
450 µA
Digi-Reel®
PSRR
80dB - 48dB (10Hz - 1MHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne, płynny start
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
38V
Obudowa / skrzynia
6-WDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-WDFN (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,48V przy 150mA