NCP571SN12T1G jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 2 789
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA 5-TSOP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5-TSOP
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
NCP571SN12T1G
Numer produktu DigiKey
NCP571SN12T1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
NCP571SN12T1G
Opis
IC REG LINEAR 1.2V 150MA 5-TSOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NCP571SN12T1G Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
8 µA
Status części
Nieaktualne
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
12V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
5-TSOP
Spadek napięcia (maks.)
0,45V przy 10mA
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
NCP718ASNADJT1Gonsemi2 789NCP718ASNADJT1GOSCT-ND1,90000 złSimilar
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 2 810 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki.
Other Suppliers on DigiKey
2 810W magazynie