NCP45760IMN24RTWG
Numer produktu DigiKey
488-NCP45760IMN24RTWGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-NCP45760IMN24RTWGCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-NCP45760IMN24RTWGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NCP45760IMN24RTWG
Opis
760 MCM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał N 20A 12-DFN (3x3)
Modele EDA/CAD
NCP45760IMN24RTWG Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 5,5V
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A
Seria
Rds wł. (typ.)
17mOhm
Digi-Reel®
Typ wejścia
Bez inwersji
Status części
Aktywny
Funkcje
Kontrolowana szybkość narastania
Typ przełącznika
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Liczba wyjść
1
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Stosunek - wejście:wyjście
1:1
Konfiguracja wyjściowa
Wysoka strona
Obudowa dostawcy urządzenia
12-DFN (3x3)
Typ wyjścia
Kanał N
Obudowa / skrzynia
Napięcie - obciążenia
3V - 24V