MMBZ12VALT1G
Numer produktu DigiKey
MMBZ12VALT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MMBZ12VALT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MMBZ12VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMBZ12VALT1G
Opis
DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera - układy 1 para, wspólna anoda 12 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMBZ12VALT1G Modele
Kategoria
Moc - maks.
300 mW
Producent
onsemi
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 8.5 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
1 para, wspólna anoda
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
12 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Tolerancja
±5%