MM3Z5V6C
Numer produktu DigiKey
MM3Z5V6CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MM3Z5V6CCT-ND - Taśma cięta (CT)
MM3Z5V6CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM3Z5V6C
Opis
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323F
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.6 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323F
Modele EDA/CAD
MM3Z5V6C Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
900 nA @ 2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323F
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
37 Ohms