MM3Z33VT1G
Numer produktu DigiKey
MM3Z33VT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MM3Z33VT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MM3Z33VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM3Z33VT1G
Opis
DIODE ZENER 33V 300MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
53 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 33 V 300 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
MM3Z33VT1G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 23.2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±6%
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms