MM3Z30VST1G
Numer produktu DigiKey
MM3Z30VST1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MM3Z30VST1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MM3Z30VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM3Z30VST1G
Opis
DIODE ZENER 30V 300MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
53 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 30 V 300 mW Montaż powierzchniowy SOD-323
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MM3Z30VST1G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 21 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
300 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Impedancja (max.) (Zzt)
2 Ohms